99% попуст на online курс за Adobe Photoshop од Live Online Academy во вредност од 22 568 ден. (364 €) по цена од 186 ден. (3 €)

Цена

186 ден.

Вредност

22568 ден.

Попуст

99%

Заштеда

22382 ден.

Преостанато време

Купени: 90

Добивате

Adobe Photoshop online курс

 • 8 лекции
 • Времетраење на курсот: 1 месец
 • Интензитет на часовите: 3 часа неделно
 • 5 тестови
 • Бонус Q&A session
 • Пристап до Live Webinars
 • Пристап до снимени материјали

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.01.2020 до 30.09.2020
 • За да започнете со курсот ​пристапете до курсот ТУКА или одете на копчето "REDEEM VOUCHER" - пополнете ги податоците и во полето Coupon/Voucher Code внесете го КУПОН КОДОТ
 • Едно лице може да купи максимум 1 купон
 • Пожелно е да го искористите купонот веднаш по купувањето за да си обезбедите место на Live Lessons
 • Доколку го искористите купонот во рок од 48 часа од купувањето, ќе добиете Free Bonus Starter Pack кога ќе се регистрирате и ќе го проследите првиот вебинар
 • ​Курсот се изведува онлајн на англиски јазик
 • По комплетирање на курсот, потребно е да пишете маил на [email protected] со цел да добиете диплома/сертификат во дигитатлна форма (eDiploma)
 • За акредитиран сертификат/диплома и финален тест се доплаќа во комапнијата
 • Сертификат за успешно завршување на курсот може да се купи по завршувањето по цена од €39.99
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации во врска со курсот, обратете се на [email protected]

Опис

Предности при изучување на курсот:

 • Часови во живо спроведени од професионалци со целосно - интерактивни Q&A сесии
 • Изучувајте брз основа на својата динамика со пристап до снимки од часовите во живо, во случај да пропуштите час
 • Курсевите се избрани од Bloomberg Business, CNBC, and International Business Times

Уредување на фотографиите е интегрален и есенцијален дел од  Дигиталната фотографија. Преставува есенцијална основа за проширување на вашите креативни способности како фотограф, безразлика на кое ниво и да сте

Безразлика дали сте фотограф кој сака да ги истакне боите и вибрациите на самите фотографии, или сакате да сликате портрет фотографии, познавањето на фотошоп ќе ве издигне со вештини со кои ќе можете да ги едитирате или истакнувате фотографиите во реални слики на сосема ново ниво. Прецизно познавање на моќта на едитирање на веќе направените фотографии ќе ви отвори сосема нов свет на креативни алатки и техники.

Со курсот ќе се здобиете со знаење и вештини за да ги подобрите сликите издигнувајќи ги со професионалните стандарди.

Лекции кои ги опфаќа курсот:

 • Adobe Bridge
 • Photoshop Walk Through
 • Подобрување на фотографиите со Adjustment Layers
 • Продолжување на Adjustment Layers
 • Image Layers
 • Селекција и подобрување
 • Сурова обработка
 • Сурова обработка Дел 2

Повеќе информации за курсот можете да видите ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.