97% попуст на оnline курс за Beauty and Personal Image Expert Training од One Education во вредност од 30 256 ден. (488 €) по цена од 806 ден. (13 €)

img

Цена

806 ден.

Вредност

30256 ден.

Попуст

97%

Заштеда

29450 ден.

Преостанато време

Добивате

Оnline курс за Beauty and Personal Image Expert Training

Услови

  • Купонот може да се искористи од 07.03.2020 до 06.05.2020
  • Курсот се изведува online на англиски јазик
  • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
  • По активирање на ваучерот ќе добиете пристап за најава на курсот во рок од 24 часа.
  • По успешно завршување на курсот може да доплатите за PDF или Hardcopy сертификат. PDF: £18.00 Hardcopy: £24.00.   
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Доколку барате како да ја зголемите вашата убавина и да постигнете сјај на доверба, овој курс за убавина и лична слика е за вас.

Нема да најдете подобро место од ова за да научите сè, од модни трикови до нега на кожата и косата. Личната слика секогаш придонесува за вашата внатрешна и надворешна самодоверба и што е најважно, да изгледате неверојатно и ќе ве натера така да се чустваувате.

Експертската обука за убавина и лична слика е посветена на тоа да ви покаже како да обликувате зашеметлива слика и да ја максимизирате вашата убавина. Оваа стручна обука за убавина и лична слика исто така ќе ве научи како да ги камуфлирате карактеристиките што навистина ви се допаѓаат.

За повеќе информации околу курсот кликнете ТУКА

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.