Дестинација Македонија! Летно уживање во Охрид (Јули-Август)! 15% попуст на ноќевање за 2 лица во Апартмани Новакоски во вредност од 2000 ден. по цена од 1700 ден.

img

Цена

1700 ден.

Вредност

2000 ден.

Попуст

15%

Заштеда

300 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Долно Коњско, North Macedonia

  Одведи ме таму

  072 675 332, 070 375 630

  [email protected]

Добивате

Ноќевање за две лица во Апартман Новаковски

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.07.2021 до 31.08.2021
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Потребно да престојувате минимум две ноќевања
 • Напуштање на апартманот до 10:00ч.
 • Сместување во апартманот од 11:00 до 13:00ч.
 • За деца до 5 год не се наплаќа.
 • За деца од 5 год до 15 год се доплаќа по 200 ден. во апартманот
 • Апартманите ги следат мерките за заштита од COVID 19
 • Задолжителна доплата од 40 ден. по лице директно во сместувањето
 • Време е за тимска дружба со колегите! Прати ни барање за тим билдинг патување од компанија и добиј понуда за некоја од најубавите дестинации низ Македонија. Пополни ја формата на следниот ЛИНК
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Препораки за гостите:

 • При движење во апартманите задолжително е носење на маска и следење на Мерките за заштита
 • Потребно е ограничување на собири и држење на меѓусебно растојание
 • Доследна грижа за хигиената на рацете, со миење со сапун и вода или дезинфекција по допир на какви било нечисти површини.
 • Доследно следење на упатствата од персоналот во врска со обезбедување соодветно меѓусебно растојание, складирање на багаж и гардероба, начинот на давање услуги, употреба на опрема, користење на тоалети, плаќање на услуги. 

Опис

На само 6км од Охрид, во н.Коњско се наоѓа "Апартмани Новакоски". Во нивна близина се плажите на хотелите Метропол и Гранит. Ви нудиме убаво сместување и со убав поглед над Охридското Езеро. Ве очекуваме!

Апартманот располага со:

 • TV
 • Клима
 • Free WIFI
 • Кујна
 • Тераса
 • Паркинг

Grouper интересни факти за Охрид

 • Охрид е наречен Ерусалим на Балканот.
 • Има 365 цркви, за секој ден од годината по една.
 • Охрид во антиката бил познат како „Лихнидос“ што значи „град на светлината, односно скапоцен камен што произведува светлина“
 • Охридското Езеро во Македонија е едно од најдлабоките езера во Европа.
 • Проценето дека е старо над четири милиони години, исто така е и најстарото езеро на континентот.
 • Охридското Езеро има околу 200 видови риби, а многу од нив не можат да се најдат на кое било друго место во светот.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.