За ориентално искуство! 33% попуст на наргиле со вкус по избор + 4 турски чаеви во Ресторан и кафе Наргиле во вредност од 520 ден. по цена од 350 ден.

Цена

350 ден.

Вредност

520 ден.

Попуст

33%

Заштеда

170 ден.

Преостанато време

 • ул. Градиште 4А Стара Чаршија

  Одведи ме таму

  078494888

  [email protected]

Добивате

Наргиле со вкус по избор + 4 турски чаеви

* Ресторанот нема да работи на 13.05.2021 год. 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.04.2021 до 31.08.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пожелна е претходна резервација
 • Ресторанот нема да работи на 13.05.2021 год. 

Опис

Поминете пријатни мигови со вашите блиски во пријатната атмосфера и автентичниот амбиент на ресторан и кафе "Nargile" .

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.