6 ја следат оваа компанија


Најголемата акција во Ledikom! Купон од 19 ден. со кој добивате 40% на целиот асортиман на додатоци (футроли, звучници и многу други), 40% попуст на резервни делови и батерии и 15% попуст на промена на екран

Цена

19 ден.

Купени: 596

 • Ул. Цветан Димов бб

  Одведи ме таму

  070 252 525

  [email protected]

Добивате

Купон од 19 ден. со кој добивате:

 • 40% попуст на сите додатоци (слушалки за Android телефони, звучници, USB адаптери, заштитни стакла, футроли, мемориски картички и други додатоци)
 • 40% попуст на резервни делови за мобилен и батерии
 • 15% попуст на промена на екран

*Купонот не важи за промена на заоблен екран на телефон

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.11.2019 до 23.12.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Ледиком
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат рефундирани
 • Купонот не важи за промена на заоблен екран на телефон

Опис

Бидете дел од најголемата продавница за мобилни телефони во Македонија и споделете ги искуствата со пријателите!

Детали за испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1800 денари.
 • Време потребно за достава во Скопје: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 6 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 070 252 525
 • Види ја продавницата на Ledikom овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Продажба на мобилни телефони, аксесори и сервис за мобилни телефони.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.