За негувана и здрава коса! До 70% попуст на шишање, фарбање или третман по избор: чоколаден, колаген или хијалуронски во Mona City Fashion

Цена од

135 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

450 ден.

Попуст

70%

Заштеда

315 ден.

Преостанато време

Купени: 22

 • ул Партизански одреди бр. 8

  Одведи ме таму

  078 270 932

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Фарбање на корен со фарба од салонот + ботокс третман 600 ден. 350 ден.
Шишање + кавијар третман за коса 450 ден. 250 ден.
Чоколаден третман + фенирање 450 ден. 135 ден.
Колаген третман за коса + фенирање 450 ден. 149 ден.
Хијалуронски третман за коса + фенирање 400 ден. 149 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.09.2020 до 31.10.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Убавината на вашата коса зависи од многу фактори, но клучна улога има нејзиното правилно негување. Искористете ја оваа можност и дозволете си мека, сјајна и негувана коса за впечатлив изглед!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.