Луксуз. Амбиент. Дом. Уживање во Маврово (06.10 - 30.11.2020)! До 20% ноќевање со појадок + користење на СПА во Mia’s Favorite Hotel

Цена од

2582 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3038 ден.

Попуст

15%

Заштеда

456 ден.

Преостанато време

 • Mia's Favorite Hotel Mavrovo, Mavrovo, North Macedonia

  Одведи ме таму

  +389 76 22 99 66

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

BB ноќевање за две лица + СПА во Standard Room (недела до четврток) 3,038 ден. (49 еур)
2,582 ден. (42 еур)
BB ноќевање за две лица + СПА во Premium Room (недела до четврток) 3,658 ден. (59 еур)
3,109 ден. (50 еур)
Апартман Family Suite (капацитет до 4 лица) цена за 1 лице + СПА 5,208 ден. (84 еур)
4,166 ден. (67 еур)
Апартман Family Suite (капацитет до 4 лица) цена за 2 лица + СПА 6,138 ден. (99 еур)
4,910 ден. (79 еур)
Апартман Family Suite (капацитет до 4 лица) цена за 3 лица + СПА 7,068 ден. (114 еур)
5,654 ден. (91 еур)
Апартман Family Suite (капацитет до 4 лица) цена за 4 лица + СПА 7,998 ден. (129 еур)
6,398 ден. (103 еур)

*Користењето на СПА центарот се одвива според протоколите за заштита. На рецепција се букира термин за приватно користење на СПА во времетраење на 1 час на ден.

*Понудата не важи за продолжениот викенд 10.10 - 12.10.2020

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.10.2020 до 30.11.2020
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби директно во хотелот
 • По купување на купонот потребно е да ги испратите купоните на емаил [email protected] за да ја потврдите резервацијата 
 • Доплати за деца:
 • Дете до 12 год. бесплатно сместување во Premium соба (брачен кревет и софа)
 • Деца до 12 год. бесплатно сместување во апартман Family Suite (капацитет до 4 лица) 
 • Користењето на СПА центарот се одвива според протоколите за заштита. На рецепција се букира термин за приватно користење на СПА во времетраење на 1 час на ден.
 • Доколку сакате да искористите ваучер за туризам следете ги следните инструкции https://grouper.mk/domasiedoma
 • Ваучерот за туризам може исклучиво да го користи лицето на чиешто име гласи ваучерот и истиот не може да биде предаден на користење на трето лице.
 • Доколку не се искористи полната сума на ваучерот не се враќа кусур.
 • Хотелот ги следи мерките за заштита од COVID 19.

Препораки за гостите:

 • При движење во хотелот задолжително е носење на маска и следење на Мерките за заштита
 • Потребно е ограничување на собири и држење на меѓусебно растојание
 • Доследна грижа за хигиената на рацете, со миење со сапун и вода или дезинфекција по допир на какви било нечисти површини.
 • Доследно следење на упатствата од персоналот во врска со обезбедување соодветно меѓусебно растојание, складирање на багаж и гардероба, начинот на давање услуги, употреба на опрема, користење на тоалети, плаќање на услуги.

Опис

 
Луксуз. Амбиент. Дом.
Со прекрасен поглед кон Мавровско езеро од 1200 метри надморска височина, Хотелот Mia's Favorite е сместен на најживописното место на планинските падини на Бистра, меѓу ливади, пасишта и бескрајни шуми кои се спојуваат со границите на националниот парк Маврово. 
Ние сме непосредено до врвните терени за скијање и на само неколку минути од популарната археолошка локација и природните чуда, како што се манастири стари со векови, водопадите и кристално чистите езера. 
Нашиот необичен хотел датира од 1963 година, обезбедувајќи луксузно засолниште за туристи, патници и спортисти. 
Ние се истакнуваме со луксузот, обезбедувајќи амбиент сличен на дом низ вкупно 30 соби, од дупли соби до апартмани, а и претседателски апартмани.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.