Мезе во удобноста на вашиот дом (takeaway)! 43% попуст на мешана даска за за 3-4 лица за носење во Гостилница Кај Вујче во вредност од 680 ден. по цена од 390 ден.

Цена

390 ден.

Вредност

680 ден.

Попуст

43%

Заштеда

290 ден.

Купени: 14

 • Њуделхиска 2/2 локал 4, Скопје

  Одведи ме таму

  070 321 763, 070 321 764

  [email protected]

Добивате

Мешана даска за 3-4 лица (пилешки прсти, пилешки крилца, суџук, поховани зденки, пирошки и помфрит)

*Понудата важи само за носење

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.01.2020 до 31.03.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи само за носење

Опис

Мирна и пријатна атмосфера, далеку од метежот, а блиску до центарот!

Повелете во Гостилница Кај Вујче и вкусете одлична храна!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.