Подобри го своето физичко и психичко здравје со нашата електро -мускулна стимулација! До 25% попуст на месечен или двомесечен пакет тренинзи со електро-мускулна стимулација (EMC) по избор со личен тренер во EMS 20

Цена од

4890 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

6800 ден.

Попуст

28%

Заштеда

1910 ден.
 • Рузвелтова 30/1, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  072 530 864

  [email protected]

Добивате

Пакет тренинзи со електро-мускулна стимулација (EMC) по избор

Опции на понудата:

Месечен пакет 6,800 ден. 4,890 ден.
Двомесечен пакет 12,800 ден. 9,590 ден.

Во понудата е вклучено и: 

 • опрема за ЕМС тренинг (хеланки и маица) 
 • бесплатна консултација и програма за правилна исхрана и детокс (еднонеделна)

*Задолжителна е претходна резервација на телефон 072 530 864 или 078 221 189
*Понудата важи само за термин од 13:00 - 15:15 часот
*Може да се користи од 01.12.2023

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.12.2023 до 31.12.2023
 • Задолжителна е претходна резервација на телефон 072 530 864 или 078 221 189
 • Понудата важи само за термин од 13:00 - 15:15 часот
 • Може да се користи од 01.12.2023
 • Се работи индивидуален тренинг со сертифициран ЕМС инструктор
 • Пред самата зграда достапно е бесплатно паркинг место
 • Просторот располага со капацитети за туширање (пешкир, гел за туширање, фен)
 • Еден 20 минутен тренинг еднаш неделно е еднакво ефикасен на 3 тренизи од 90 мин. со средна тежина
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

ЕМС тренингот – ги стимулира мускулите со помош на електро – мускулната стимулација прилагодена според вашите желби и потребите на вашето тело. Многу побрзо отколку со помош на традиционалниот начин на вежбање!

Тренингот со електро – стимулација ЕМС: 

 • Ги согорува масните наслаги 
 • Го зајакнува имунитетот 
 • Го обликува телото, задникот, струкот, стомакот, градите, рацете и нозете 
 • Ја зацврстува и затегнува кожата 
 • Го намалува целулитот 
 • Ја подобрува циркулацијата 
 • Го подобрува држењето и ставот на телото 
 • Помага во намалување на болките во грбот и критичните места на цело тело 
 • Помага при заздравување после повреда 
 • Создава мускулна маса и дефиниција 
 • Ја подобрува кондицијата 

За компанијата

ЕМС 20 ' е фитнес студио лоцирано во центарот на Скопје.
Од самото отворање пред 2 години, постојано сме со отворен ум за најновата и модерна фитнес технологија и нејзините бенефити.
Нашите сертифицирани мастер ЕМС инструктори, со голема страст кон спортот ја поттикнуваат и мотивираат индивидуата на рутинско вежбање и здрави навики, сѐ до остварување на крајната цел.
Наша цел е да постигнеме поголема општестевена едукација и свесност за грижата за сопственото психофизичко здравје.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.