Нега на нокти! До 43% попуст на медицински педикир или спа педикир со гел лак во Body & Soul Beauty Lounge

Цена од

590 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1000 ден.

Попуст

41%

Заштеда

410 ден.

Преостанато време

Купени: 9

 • ул. Емил Зола бр. 6-2/11 ( кај стара рампа)

  Одведи ме таму

  075 423 511

Добивате

Опции на понудата:

Спа педикир со гел лак 1,000 ден. 590 ден.
Медицински педикир 1,200 ден. 690 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.05.2021 до 31.08.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата е наменета само за жени
 • Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Медицински педикир 

 • обработка на враснати нокти
 • чистење и дезинфекција на каналите под нокната плочка
 • обработка на кутикули
 • чистење и полирање на ноктите
 • нанесување на антибактериски серум
 • завршен лак

*Обработка на жуљеви

*Обработка на цело стапало и задебелени пети

*Работа со стоматолошки инструменти кои се секогаш стерилизирани пред почетокот на третманот

За компанијата

Body&Soul beauty lounge е центар за убавина и здравје кои нуди третмани за тело и лице, мануелни терапии, маникир, педикир и депилации. Секој клиент може да ужива во прекрасен релаксирачки амбиент, препуштајќи се во медицински и терапевстки тремани за зачувување на убавината, телото и духот. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.