Релаксирајте се! До 59% попуст на медицинска или релакс масажа по избор во козметичко студио My Dream

Цена од

290 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

700 ден.

Попуст

59%

Заштеда

410 ден.

Преостанато време

Купени: 14

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Антоние Грубишиќ 2a, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070 551 001; 2444 455

Добивате

Опции на понудата:

Медицинска масажа на грб (времетраење 30 мин.) 700 ден. 290 ден.
Релакс масажа (времетраење 60 мин.) 1,200 ден. 590 ден.

Mедицинска или релакс масажа по избор

Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.03.2021 до 11.08.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребна е претходна резервација 
 • Лимит: Едно лице може да купи повеќе купони

Опис

Во My Dream знаеме дека сте посебни и единствени. Нашата цел е да го направиме вашето искуство во нашиот салон што е можно посовршено.

Нашата филозофија е да ве третираме посебно така што сите наши третмани да ви бидат по мерка за сите вашите посебни барања.

Сакаме да се опуштите знаејќи дека комплетниот наш професионален персонал ќе работи да ја направи вашата посета толку посебна колку што сте и Вие. Имаме богатство од знаење и искуство што ни овозможува да се погрижиме за секоја ваша потреба.

Постоиме само за вас! Уверете се во нашата грижа и професионалност. Изгледајте убаво, чувствувајте се чудесно ... посетете го My Dream денес.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.