img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

9 ја следат оваа компанија


- 92%

Машки Часовник FESTINA - 6857/9

7090 ден.

6490 ден.

Шифра:

6857/9
 • VERO центар

  Одведи ме таму

  02/ 3111-666

  [email protected]

 • ГТЦ секција 5 приземје

  Одведи ме таму

  02/ 321-3702

  [email protected]

 • Стара Скопска чаршија

  Одведи ме таму

  02/ 322-3661

  [email protected]

 • Capitol Mall

  Одведи ме таму

  02/ 244-5004

  [email protected]

 • Охрид - ул. Климент Охридски бр. 29

  Одведи ме таму

  046 200 889

  [email protected]

 • ул. Маршал Тито бр. 47 Битола

  Одведи ме таму

  047 230 130

  [email protected]

 • ул. Маршал Тито бр. 74, Тетово

  023084 720

  [email protected]

 • Skopje City Mall 1 кат

  Одведи ме таму

  [email protected]

Опис

Машки Часовник FESTINA - 6857/9

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете со претходна консултација на телефонскиот број: 023213702
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.