Целосна релаксација! До 50% попуст на масажа по избор за жени и мажи во Козметички салон NORA BJUTI

Цена од

250 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

500 ден.

Попуст

50%

Заштеда

250 ден.

Преостанато време

Купени: 35

 • Nikola Rusinski 29, Skopje, North Macedonia (кафената зграда меѓу Сидро2 и City Mall)

  Одведи ме таму

  075 953 266

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Релакс масажа (времетраење: 30 мин.) 500 ден. 250 ден.
Медицинска масажа (времетраење: 30 мин.) 500 ден. 250 ден.
Карионска масажа (времетраење: 30 мин.) 750 ден. 450 ден.
Special edition (времетраење: 30 мин.) 1,500 ден. 850 ден.
Wine and Milk (времетрање: 1 час.) 1,500 ден. 850 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.04.2021 до 31.08.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи за мажи и жени

Опис

 • Special edition масажа претставува релаксирачка масажа која опфаќа повеќе регии и тоа: грб, задник, гради и стомак.
 • Wine & milk како што кажува и самото име е масажа со вино и млеко која го опушта телото. 
 • Карионската масажа претставува тип на кралска масажа која се изведува со 2 физиотерапевта при која се прави истегнување на рацете и нозете
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.