За комплетно опуштање! До 62% попуст на масажа по избор: масажа со етерични масла, антистрес масажа или релакс масажа на цело тело во времетраење по избор во Angel's Touch

Цена од

399 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1000 ден.

Попуст

60%

Заштеда

601 ден.

Преостанато време

Купени: 473

 • Адолф Циборовски 19, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  077 913 615

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Релакс масажа на цело тело (времетраење 30 мин) 1,000 ден. 399 ден.
Масажа со етерични масла - ароматерапија (времетраење: 30 мин) 1,200 ден. 399 ден.
Релакс масажа на цело тело (времетраење: 45 мин) 1,200 ден. 749 ден.
Масажа со етерични масла - ароматерапија (времетраење: 45 мин) 1,500 ден. 749 ден.
Антистрес масажа (времетраење: 40 мин) 1,100 ден. 599 ден.
Пакет од 5 релакс масажи (една масажа со времетраење: 30 мин) 5,000 ден. 1,899 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.10.2023 до 25.12.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 077 913 615
 • Масажата е наменета и за мажи и за жени 
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Angel's touch e модерен салон за убавина во центарот на градот, каде ќе уживате во широката палета на врвни услуги кои ги нуди. 
Препуштете се во рацете на вистинските професионалци и уживајте во времето за себе.
 
Услуги кои ги нуди студиото:
 • Масажи
 • Депилација
 • Фризерски услуги 
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.