Black Friday! Имајте ден за себе! До 44% попуст на aроматерапи масажа на тело или лице по избор во Energi Studio

Цена од

650 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1000 ден.

Попуст

35%

Заштеда

350 ден.

Купени: 22

 • ул. Методија Шаторов Шарло (карши црквата св. Илија)

  Одведи ме таму

  02 2464 222, 070 791 243

Добивате

Опции на понудата:

Ароматерапи масажа на цело тело (60 мин.) 1,600 ден. 890 ден.
Ароматерапи масажа на лице и врат со ензимски пилинг (40 мин.) 1,000 ден. 650 ден.

Пакет ароматерапи масажа на тело или лице по избор

Подетално за пакетите можете да прочитате во делот Опис. 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.10.2023 до 30.11.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Ароматерапи масажа на цело тело

Ароматерапијата е уметност каде што се применуваат есенцијални етерични масла кои помешани со базното масажно масло треба да го постигнат саканиот ефект на потполна опуштеност на телото. Етеричните масла всушност се ароматски супстанци, добиени од цветови и плодови на голем број растенија, а делуваат преку кожата или преку респираторните органи. Оваа лесна ритмична масажа е услов за антистрес и опуштање и за враќање на природната хармонија на духот и телото. Опуштете се и уживајте во опојните мириси на есенцијалните масла. Благи и лесни ритмички движења ,кои треперат по вашето тело. Дозволете си едно прекрасно и несекојдневно искуство
Ароматерапија на лице и тело (90  мин.)

Ароматерапи масажа на лице и врат со ензимски пилинг

Масажа на лице со етерични масла за зголемување на циркулација и еластичност, во комбинација со ензимски пилинг за инстант ефекти на освежување, осветлување и регенерација на кожата.

За компанијата

Почетоците на нашето учење во оваа креативна дејност ,започнаа од далечната 1993год. Љубовта која се роди кон оваа професија,понатаму со годините, допринесе за нејзино усовршување. Со стекнување на поголем број клиенти, се наметна идејата за отварање на салон за убавина. 

Големата желба да  ги удостоиме нашите верни клиенти,  доведе до проширување на нашиот салон и потреба за нови кадри.  Во текот на годините, многу курсеви и обуки , дополнителни тренинзи и коучинг програми ,го збогатија нашето стручно и духовно знаење. Постојано ги следиме новите трендови во оваа дејност, со цел да им угодиме на нашите драги клиенти. Низ годините што поминуваа  нашето стекнато  знаење, го пренесувавме на голем број практиканти кои ни се доверија. Денес, истите тие, може достојно да говорат за Нас.

Денес, Енерги Студио е модерно дизајниран салон, кој користи апаратура со напредната технологија. 

Во него ќе ве пречекаат топлата  и пријатна насмевка на нашите вработени.

Многу наши клиенти ни ја искажаа довербата и се долги години дел од Енерги Студио.

Повелете и вие да бидете дел од нашиот круг на клиенти и партнери.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.