Уживајте во Банско (12.01-24.01.2020)! 25% попуст ноќевање со појадок и вечера + користење на СПА центар во Hotel Maria Antoaneta 4* во вредност од 2315 ден. (37 €) по цена од 1736 ден. (28 €)

Цена

1736 ден.

Вредност

2315 ден.

Попуст

25%

Заштеда

579 ден.

Добивате

Понудата е по лице и вклучува:

 • Ноќевање со појадок и вечера 
 • Користење на СПА центарот (сауна, парна бања, затворен загреан базен)
 • Фитнес
 • Интернет 
 • Паркинг

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.01.2020 до 24.01.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail.
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Сместувањето е во двокреветна соба, студио или апартман, во зависност од бројот на посетители и при максимална исполнетост на капацитетот на собата
 • Превозот не е вклучен во понудата!
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Доплати:
 • За прво дете до 5.99 години сместувањето е бесплатно
 • За второ дете до 5.99 год.се доплаќа 30% од цената на пакетот
 • За дете од 6 до 11.99 год. на дополнителен кревет за едно ноќевање се доплаќа 50% од цената на пакетот
 • За дете од 0 до 11.99 години на редовен кревет не се добива намалување 
 • За возрасно лице на дополнителен кревет се доплаќа 70% од цената на пакетот
 • За еднинечна соба се доплаќа 23 € на база НВ 
 • За апартман се доплаќа 10 евра од вечер
 • За домашно милениче се доплаќа 5 € на ден 
 • За изнајмување на СПА пешкир се доплаќа 3 € (со депозит од 10 €)
 • За изнајмување на СПА бањарка се доплаќа 5 € (со депозит од 15 €)
 • Бабешко креветче се доплаќа 3 € на ден
 • За VIP зоната на внатрешниот базен се доплаќа - 5 евра по лице на ден (со вклучени пијалоци до 5 евра)
 • Слободни паркинг места до исполнување на слободните капацитети
 • Пријавувањето во хотелот е од 14:00 ч, а одјавувањето до 12:00 ч.
 • Според правилата на хотелот не е дозволено изнесување на пешкирите од собите за нивно користење од СПА центарот.
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој.
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Хотелот Maria-Antoaneta Residence 4* е прекрасен хотел со три ѕвезди на одлична локација во срцето на живописното Банско. Хотелот е идеален избор за фамилијарен одмор, скијање или пак романтичен викенд за двајца, во секој период од годината.

Хотелот нуди импресивна глетка кон Пирин планина. При прокетирањето на овој објект се внимавало на тоа секој прозорец и секоја тераса да претставува величенствена панорама кон планината. Хотелот располага со Спа центар – внатрешен базен, 2 сауни, парна бања, фитнес и масажен центар.

НВ+ Програма

 • Појадок: 08:00 - 10:00 шведска маса или сет мени + кафе, чај, сок
 • Вечера: 19:30 - 21:00 шведска маса или сет мени + сок, пиво, бело и црвено наливно вино

 Доколу во хотелот има помалку од 30 гости, оброците се според претходно изготвено сет мени на хотелот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.