Прекрасни нокти во секоја пригода! 38% попуст на маникир со гел лак во салон за депилација ЕЦЕ во вредност од 400 ден. по цена од 250 ден

Цена

250 ден.

Вредност

400 ден.

Попуст

38%

Заштеда

150 ден.

Преостанато време

Купени: 20

 • Бул. Јане Сандански бр. 79a лок.30 Скопје

  Одведи ме таму

  071 293 687

Добивате

Маникир со гел лак

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.04.2021 до 31.08.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација.
 • Доколку предходно имате нанесено гел лак за вадење на истиот се доплаќа 200 денари.
 • Доколку не го посетите салонот во зажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.

Опис

Во секое годишно време на нашата кожа потребна и е нега и внимание, а посебно во пролетните денови. 

Посетете го салонот за депилација ЕЦЕ и добијте мазна и свиленкаста кожа, како и одличен пилинг!

Покрај депилација во салонот можете да ги најдете следните услуги:

 • маникир со гел лак
 • педикир со гел лак

За компанијата

Во салонот можете да ги најдете следните услуги:

 • депилација
 • маникир со гел лак
 • педикир со гел лак
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.