Пролетно разубавување! До 52% попуст на маникир или педикир со гел лак или типсови во Салон за убавина Наташа Angels

img

Цена од

290 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

600 ден.

Попуст

52%

Заштеда

310 ден.

Преостанато време

Купени: 18

Добивате

Опции на понудата:

Маникир со гел лак 450 ден. 290 ден.
Педикир со гел лак 700 ден. 390 ден.
Типсови 600 ден. 290 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.06.2020 до 31.07.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За вадење на претходно направен маникир или педикир од друг салон се допплаќа 150 денари во салонот.
 • За француски маникир се доплаќа 200 денари директно во салонот
 • Задолжителна е претходна резервација

За компанијата

Салонот за убавина Наташа "Angels" ви ги нуди следните услуги:

 • Маникир и педикир
 • Нега на лице
 • Депилација
 • Масажи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.