Есенско освежување! До 53% попуст на спа педикир или маникир, депилација на нозе и интима или релакс масажа на цело тело од Hair and Make up by Daniel Nikolovski

Цена од

450 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

800 ден.

Попуст

44%

Заштеда

350 ден.

Преостанато време

Купени: 1

 • ул. Костурски Херои бр.6/ локал 8

  Одведи ме таму

  070 551 001

Добивате

Опции на понудата:

СПА маникир со гел лак 800 ден. 490 ден.
СПА педикир со гел лак 1,200 ден. 599 ден.
СПА педикир со обичен лак 800 ден. 450 ден.
Депилација на нозе и интима 1,100 ден. 590 ден.
Релакс масажа на цело тело 1,500 ден. 700 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.09.2020 до 25.09.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот до истекот на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

За компанијата

Салон на познатиот стилист Даниел Николовски - "Hair and Make up by Daniel Nikolovski" ви нуди можност за освежување на Вашата коса и нов освежен изглед во студените зимски денови. Салонот работи исклучиво со производите на Schwarzkopf Professional кои располагаат со огромна палета на бои и нијанси кои ги задоволуваат сечии желби и потреби. 

Лицето кое го врши нијасирањето, Снеже е долгогодишен асистент на Даниел и воедно има посетувано бројни обуки за боење од страна на Schwarzkopf Professional. Нијансирањето се врши секако во консултација со Данеил Николовски кој ќе се погржи да го добиете посакуваниот изглед и боја. Помеѓу богатата палета на тренди техники на нијансирање од кои може да одберете се: омбре, сомбре, балајаж, блонде итн. 

Младиот и талентиран стилист за шминка и фризура со огромен потенцијал и искуство Даниел Николовски е одговорен за финалниот изглед на многу наши јавни личности, Даниел веќе неколку години соработува со пејачки, водителки, манекенки, актерки. Меѓу оние кои црвсто му веруваат се: Елена Ристеска, Дани Димитровска, Тамара Тодевкса, Магдалена Цветковска, Маја Вукичевиќ и многу други. Дел од неговата работа може да ја погледнете на фотографиите во галеријата.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.