Брзи резултати за кратко време! 50% попуст на мадеро масажа на цели нозе во Студио Ројал во вредност од 700 ден. по цена од 350 ден.

Цена

350 ден.

Вредност

700 ден.

Попуст

50%

Заштеда

350 ден.

Преостанато време

Купени: 10

Добивате

Mадеро масажа на цели нозе (времетраење: 25 мин)

Услови

  • Купонот може да се искористи од 17.09.2020 до 31.10.2020
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • Понудата е наменета за жени
  • Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

МАДЕРОТЕТАПИЈА е посебен вид на антицелулитна масажа која се прави со специјално дизајнирано дрвено сукало, конусни форми и ролери. Во основа, оваа антицелулитна техника подразбира стимулација и лимфна дренажа кои се прв чекор во борба против упорниот целулит на нозете и бедрата. Освен естетски ефект добиваме комплетна детоксикација и релаксација на целиот организам.
Антицелулитната масажа со сукало, се препорачува на оние кои сакаат да се ослободат од целулитот на нозете и бедрата. За разлика од останатите антицелулитни масажи со оваа многу полесно и побрзо ќе постигнете резултати.
Се препорачуваат најмалку две серии од по 10 третмани. Третманот трае 30-40 минути. Истиот се прави преку два или три дена

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.