Највкусниот мексикански сендвич во градот! 44% попуст на Machete сендвич во BackYard Lounge Bar and Kids Area во вредност од 230 ден. по цена од 129 ден.

img

Цена

129 ден.

Вредност

230 ден.

Попуст

44%

Заштеда

101 ден.

Преостанато време

Купени: 14

 • ул. “Димитрие Чуповски” (позади гимназијата ЈБТ)

  Одведи ме таму

  078744822

Добивате

Machete сендвич

 • Состав: Pico De Gallo (домат, кромид, пиперка, пченка), мелено месо/пилешко месо, мексикански сос, сос од авокадо, сенф, павлака и марула.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.06.2020 до 29.07.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"

Опис

BackYard Bar and Kids Area е комфорен локал во центарот на Скопје. Модерено и уникатно место кое ќе биде Вашето омилено катче. 

Уживајте во вкусовите на храната подготвена од врвните мајстори и опуштете се заедно со Вашето друштво. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.