Модерни и уникатни лустери за вашиот дом или деловен простор во B MAX Lighting! Купон по избор со кој добивате до 60% на тавански, кристални или висечки лустери

Цена од

99 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени: 6

 • Jadranska Magistrala, Jадранска Магистрала, 1000, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071223888

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Купон за попуст на сметка до 2999 ден. 99 ден.
Купон за попуст на сметка од 3000 ден. до 14 999 ден. 199 ден.
Купон за попуст на сметка над 14 999 ден. 299 ден.

Купон по избор со кој добивате до 60 % попуст на висечки и тавански лустери

*Дел од производите може да ги погледнете во галеријата

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.03.2023 до 20.06.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • Производите се подигнуваат по принципот прв дојден, прв услужен
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавницата на B Max Lighting на Јадранска Магистрала, Скопје
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, средствата не може да се рефундираат
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.