3 ја следат оваа компанија


Луксузно пакување во метална кутија со 25 пралини

1250 ден.

Шифра:

413-A96
  • Ул. Димитрие Чуповски, Центар, Скопје (спроти Стопанска Комора на Р.М.)

    Одведи ме таму

    078288504

    [email protected]

Опис

Стилска метална кутија исполнета со вкусни Леонидас свежи белгиски чоколадни пралини произведении од најквалитетни состојки со 100% какао путер. Луксузно пакување со 25 пралини (±400 g).

Детали за испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.