40% попуст на лекарски уверенија според потреби по избор од ПЗУ Лукс Медикус во вредност од 1300 ден. по цена од 780 ден.

Цена

780 ден.

Вредност

1300 ден.

Попуст

40%

Заштеда

520 ден.

Купени: 17

 • ул. Козле бр. 88/4 (спроти Макпетрол бензиска, Козле)

  Одведи ме таму

  078 882 223, 078 447 088, 078 848 860

  [email protected]

Добивате

Лекарски уверенија според потреби по избор

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.06.2022 до 30.11.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење) Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна претходна резервација

Опис

Издавање на лекарски уверенија според вашите потреби: за вработување, лекарска и адвокатска комора за издавање секакаков вид на лиценци итн.
Уверението се издава по извршување на следните испитувања:

 • Анамнезија
 • Антропомерски мерења (висина, тежина, Body Massive Index)
 • Клинички преглед (тирометрија, ЕКГ, аудиометрија, испитување на вид за блиску и далеку, аускултација на бели дробови, кардиоваскуларен систем, пулс, крвен притисок, аускултација на срце)
 • Испитување на локомоторен систем
 • Испитување на нервен систем - невролошки и психолошки статус
 • Лабараторија - крвни анализи
 • Мислење на Д-р специјалист по медицина на труд
 • Проверка на вашата здравствена состојба и уверение. 

ПЗУ Лукс Медикус издава и лекарски уверенија за визи и престој во странство за кои се доплаќа одредена
сума во зависност од испитувањата коишто ги бара државата за која се вадат уверенијата.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.