Совршени нокти! 42% попуст на маникир со гел лак во La Vita - Em во вредност од 500 ден. по цена од 290 ден.

Цена

290 ден.

Вредност

500 ден.

Попуст

42%

Заштеда

210 ден.

Преостанато време

Купени: 19

 • Методија Шаторов Шарло 26/1, Скопје

  Одведи ме таму

  078 450 713

  [email protected]

Добивате

Маникир со гел лак

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.06.2020 до 31.10.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на телефон или вибер 078/450-713
 • Понудата важи за жени
 • За вадење на претходно направени нокти од друг салон се плаќа 100 ден. директно во салонот
 • Салонот нема да работи од 13 до 19 Август поради колективен годишен одмор

Опис

Маникир претставува нега на ноктите, прстите и кожата на рацете.

 

За компанијата

Во модерно опремен простор и топол амбиент La Vita - Em овозможува максимално задоволување на сите потреби и барања од страна на секој клиент или пациент во областа на физикалната медицина и убавината.

Зошто La Vita - Em?

Сертифициран тим - Нашиот тим е составен од висококвалификуван дипломиран физиотерапевт кој исто така има и долгогодишно искуство и врвно знаење во областа на козметологијата.

Хигиена - Опрема за еднократна употреба, персонализирана за лојални клиенти.

Приватност - Вниманието е посветено само на вас.

Најсовремена апаратура - BTL (Велика Британија) - апарат кој користи комбинирана физикална терапија. Најсовремени апарати со соодветни обуки за истите.

Врвен квалитет - Во нашиот центар се користат производи од природна или медицинска козметика како што се: Bioderma, Victoria Vynn, Babor и Depileve.

Искуство - Третманите ги извршува стручно лице со долгогодишно искуство.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.