Ослободете се од стресот и нервозата! 95% попуст на онлајн курс за Mindfulness Masterclass + сертификат од Trendimi во вредност од 6138 ден. (99 €) по цена од 310 ден. (5 €)

Цена

310 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

95%

Заштеда

5828 ден.

Преостанато време

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 6

Добивате

Онлајн курс за Mindfulness Masterclass + сертификат за успешно завршен курс

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.02.2020 до 31.08.2020
 • Купонот е наменет за следење на онлајн курсот за Mindfulness Masterclass
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели. 
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот. 
 • Доколку сакате да откажете веќе закажан термин за почеток на курсот, потребно е да испратите забелешка до Trendimi 24 часа однапред. 
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција. 
 • Јазици на кои можете да го следите курсот: шпански, италијански, кинески, англиски. 
 • Курсот се изведува online. 
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. Повеќе информации на е-маил [email protected]

Опис

Во просек 47% од луѓето поминуваат мислејќи на различни нешта додека се во одење. Најчесто размислуваат за нештата кои можат да тргнат на лошо според студија објавена од Универзитетот Харвард. Ваквото размислување за негативни работи бмногу влијае на нашето целокупно здравје, среќата и способноста да уживаме во животот.

Овој курс ќе ви помогне да го разберете и совладате концептот на живеење во сегашноста, без да се грижите и да ве преоптоварува иднината и ситуациите во кои работите може да тргнат на лошо. Овој концепт е долго практикуван во Будизмот, па подоцна е донесен и во западните земји. Денес концептот на “Mindfulness” е користен д психолозите, докторите, терапевтите со цел да се намали стресот, вознемиреноста и депресијата.

За повеќе информации околу курсот и модулите кои ќе се изучуваат кликнете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

kristina_v21

Go kupiv kuponot sea i vlegov na stranata a tamu se bara da se plati od 25 do 45 evra zavisno od kursot. Znaci ve smetav za seriozni Grouper! Ova e laga deka kursot e so 95% popust i deka e samo 310 den. Dzabe plateni 310 den. Sramota!

Член на Grouper од: 10-06-2015

frosina

Здраво Кристина, Разговаравме на емаил, потребно е само да кликнете Proceed Without Payment, нема потреба од дополнителни плаќања.

Член на Grouper од: 17-11-2017
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.