99% попуст на online курс за HR Manager од Lead Academy во вредност од 44 144 ден. (712 €) по цена од 434 ден. (7 €)

Цена

434 ден.

Вредност

44144 ден.

Попуст

99%

Заштеда

43710 ден.

Преостанато време

Купени: 133

Добивате

Online курс за HR Manager од Lead Academy

 • Број на лекции: 16

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.11.2020 до 25.12.2023
 • За да започнете со курсот ​пристапете до курсот ТУКА - пополнете ги податоците и во полето Coupon/Voucher Code внесете го КУПОН КОДОТ
 • Едно лице може да купи максимум 1 купон
 • Пожелно е да го искористите купонот веднаш по купувањето за да си обезбедите место
 • ​Курсот се изведува онлајн на англиски јазик
 • По успешно завршување на курсот, ќе имате право да добиете потврден сертификат како доказ за вашата нова квалификација. Ова значи дека можете да ја потврдите вашата квалификација преку веб-страната на Lead Academy. Сертификатот може да се добие во PDF верзија по цена од 10 € , или за да добиете сертификат за печатена копија е 29 €.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации во врска со курсот, обратете се на [email protected]

Опис

Овој сеопфатен курс за менаџери со човечки ресурси е совршен начин за започнување на вашата кариера во областа на управување со човечки ресурси. Овој акредитиран курс ќе ви даде конкурентска предност во вашата кариера, правејќи се да се издвојувате од сите други апликанти и вработени.

Како еден од водечките даватели на курсеви и најпознатите специјалисти за е-учење преку Интернет, ние сме посветени да ви го дадеме најдоброто можно едукативно искуство. Овој курс е изработен од експерт за индустрија, за да ви овозможи да научите брзо и ефикасно, и по свое темпо и погодност.

 • Зголемете ја својата кариера во управување со човечките ресурси
 • Продлабочете ги своите знаења и вештини во избраната област само во часови, а не во години
 • Студирајте курс кој е дизајниран од професионалци во индустријата
 • Заштедете пари и време со проучување на вашето погодно време
 • Имајте пристап до тутор кога и да имате потреба
 • Па, за што размислуваш! Започнете да ги добивате придобивките со запишување денес!
 • Зошто да изберете водечка академија:
 • Животен пристап
 • Висококвалитетни материјали за студирање за е-учење и прашања и задачи на Интернет
 • Глобално призната квалификација- со соодветна доплата
 • Ефективни рамки за проценка и инстант повратни информации
 • Без фиксни распореди
 • 24/7 поддршка на клиентите преку е-пошта
 • Достапно за студентите насекаде во светот
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.