10 ја следат оваа компанија


Козметика за мажи SHISEIDO - Men Collection

2100 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

1. Shiseido Men Cleansing Foam 125ml - Пена за чистење на лицето.

2. Shiseido Men Deep Cleansing Scrub 125ml - Пилинг за лице.

3. Shiseido Men Moisturizing Emulsion 100ml - Хидратантна емулзија со брза апсорпција која го минимизира појавувањето на фините линии и штити од стрес и сувост. Овозможувајќи извонредна влага и удобност на кожата, го спречува и го смирува оштетувањето на кожата после бричењето, оставајќи ја кожата да се чувствува неверојатно мазна.

4. Shiseido Men Moisturising Recovery Cream 50ml - Хидратантна обновувачка крема за лице за сува и оштетена кожа

5. Shiseido Men Active Energizing Concentrate 50ml -  третман кој го корегира изгледот на оштетената кожа предизвикана од стареење, замор или стрес во животната средина. Помага за подобрување на јачината и виталноста на кожата, и придонесува за поцврста и поотпорна кожа.

6. Shiseido Men Empowering Cream 50ml - Моќен мултифункционален крем кој се осврнува на главните знаци на стареење: брчки, губење на цврстина, грубост, сувост и безживотен тен. За оние кои сакаат да се справат со повеќе знаци на стареење.

7. Shiseido Men Total Revitalizer Eye 15ml - Висока ефикасност, мулти-функционален крем за очи.

8. Shiseido Men Hydrating Lotion 150ml - Хидратантен лосион.

9. Shiseido Men Hydro Master Gel 75ml - Лесен освежителен гел кој инстантно ја подобрува текстурата на дехидрираната, груба или масна кожа.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари.
 • Време потребно за достава во Скопје: 3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 6 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 2791005
 • Види ја продавницата на Орбико овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Орбико"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Орбико е водечки дистрибутер за голем број на квалитетни, глобално познати брендови кои се движат од производи за парфеми, играчки, апарати за домаќинство, и апарати за нега на коса и тело. Богатиот и разновиден спектар на брендови и производи бара висок степен на флексибилност, отвореноста на постојани промени, флексибилна организација и инвестирање во развој на луѓето и во брендовите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.