41 ја следат оваа компанија


- 25%

Комарник за врата во боја по избор

650 ден.

490 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

4

Шифра:

300000001385
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензија на производот: 100 x 220 cm
 • Боја: бела и црна
 • Брзо и лесно монтирање и него блокира циркулирањето на свежиот воздух д надвор во вашиот простор
 • Благодарение на магнетите на самата мрежа таа многу лесно се отвара и затвара со што ви овозможува многу лесно да минувате низ неа без да ви пречи, а погодна е и за милениците
 • Погодна за единечни или лизгачки врати бидејќи се поставува на касата од вратата и не пречи на нејзиното отварање и затварање

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.