Летно освежување! До 50% попуст на коктел по избор: Margarita, Flavored Caipiroska или Daiquiri во Sugar Cube

Цена од

90 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

180 ден.

Попуст

50%

Заштеда

90 ден.
 • Петричка 6-2/8 (спроти пошта кај железничка)

  Одведи ме таму

  075 446 862

  [email protected]

Добивате

Коктел по избор:

Опции на понудата:

Flavored Daiquiri 180 ден. 90 ден.
Flavored Caipiroska 180 ден. 90 ден.
Flavored Margarita 200 ден. 100 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.07.2021 до 15.08.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи за во локалот, и за носење

За компанијата

Sugar Cube Corner е нов ресторан кој се наоѓа веднаш наспроти поштата кај нова Железничка, во зелената зграда. Овде може да се напиете вкусно кафе, свежо исцеден сок, смути и секако да се засладите со палачинка или крцкава вафла.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.