Уживање во друштво! До 50% попуст на коктел, наргиле или три коктели + наргиле со вкус по избор во Balloon coffee & bar

Цена од

99 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

150 ден.

Попуст

34%

Заштеда

51 ден.

Преостанато време

Купени: 7

 • Тодор Паница 7, Skopje 1000, North Macedonia

  Одведи ме таму

  075 208 034

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Tequilla sunrise 150 ден. 99 ден.
God Father 250 ден. 125 ден.
Dark Side 230 ден. 115 ден.
Три коктели + наргиле со вкус 1,050 ден. 590 ден.
Наргиле со вкус 350 ден. 199 ден.

*Составот на коктелите може да го погледнете во делот опис

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.06.2020 до 31.10.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација 

Опис

 • Tequilla sunrise (tequilla, orange juice, grenadine)
 • God Father (Jameson, amaretto, simple syrup)
 • Dark Side (Vodka, tequilla, gin, crushed ice, coca cola)

Повелете во новото урбано место во срцето на кисела вода, покрај разновидните кафиња се нудат и различни видови на коктели во топол амбиент!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.