31% попуст на зглобен дигитален мерач на крвен притисок Citizen Јапонија + една година гаранција по избор од KM Medical

Цена од

2000 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2900 ден.

Попуст

31%

Заштеда

900 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 2

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Водњанска бр. 60

  Одведи ме таму

  3223 786, 3223 761, 071 237 557

Добивате

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.11.2019 до 29.02.2020
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од просториите на KM Medical

Опис

Карактеристики на дигиталните мерачи:

Дигитален мерач на крвен притисок – зглобен
- модел: CH – 618
- Eлегантен и практичен дизајн
- Едно копче за Старт/Стоп
- 120 мемории (2х60 мемеории)
- Просек од последните 3 мерења
- ЛЦД Екран
- По мерењето на екранот се прикажани систолен, диастолен крвен притисок, пулс, датум и час на
мерењето
- Индикатор за празна батерија
- Пластична кутија за складирање
- Лесен и погоден за транспорт
- Гаранција: 12 месеци (манжетната не е вклучена во гаранцијата)

Дигитален мерач на крвен притисок – зглобен
- модел: CH – 650
- Eлегантен и практичен дизајн
- Едно копче за Старт/Стоп
- 60 мемории
- Просек од последните 3 мерења
- ЛЦД Екран
- По мерењето на екранот се прикажани систолен, диастолен крвен притисок, пулс, симбол за
аритмија, датум и час на мерењето
- Индикатор за празна батерија
- Пластична кутија за складирање
- Лесен и погоден за транспорт
- Гаранција: 12 месеци (манжетната не е вклучена во гаранцијата)

Дигитален мерач на крвен притисок – зглобен
- модел: CH – 657
- Eлегантен и практичен, ултратенок дизајн
- Едно копче за Старт/Стоп
- 90 мемории
- симбол за движење на телото
- Просек од последните 3 мерења
- ЛЦД Екран
- По мерењето на екранот се прикажани систолен, диастолен крвен притисок, пулс, симбол за
аритмија, датум и час на мерењето
- Индикатор за празна батерија
- Пластична кутија за складирање
- Лесен и погоден за транспорт
- Гаранција: 12 месеци (манжетната не е вклучена во гаранцијата)
 

Дигитален мерач на крвен притисок – автоматски
- модел: CHU – 304

- мемории: 99
- просек од последните 3 мерења
- индикатор за неправилно срцебиење
- индикатор за хипертензија
- голем ЛЦД екран
- лесен и погоден за транспорт
- големина на манжетна: 22 – 32 см
- гаранција: 12 месеци (манжетната не е вклучена во гаранцијата)

Дигитален мерач на крвен притисок – автоматски
- модел: CHU – 456
- мемории: 90
- просек од последните 3 мерења
- индикатор за неправилно срцебиење
- индикатор за хипертензија
- голем ЛЦД екран
- лесен и погоден за транспорт
- тивок режим на работа
- индикатор за движење на телото
- опција за адаптер
- големина на манжетна: 22 – 32 см
- гаранција: 12 месеци (манжетната не е вклучена во гаранцијата)

Дигитален мерач на крвен притисок – автоматски
- модел: CHUD - 514
- мемории: 99
- просек од последните 3 мерења
- индикатор за неправилно срцебиење
- индикатор за хипертензија
- голем ЛЦД екран
- лесен и погоден за транспорт
- опција за адаптер
- големина на манжетна: 22 – 32 см
- гаранција: 12 месеци (манжетната не е вклучена во гаранцијата)

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.