Обнова на вашата коса! 50% попуст на кератински третман за трајно исправување со професионалната линија за коса Alfaparf Milano + фенирање во Фризерски салон Перфект во вредност од 6000 ден. по цена од 2990 ден.

img

Цена

2999 ден.

Вредност

6000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

3001 ден.

Преостанато време

 • ул. Елисие Поповски бр.10 Капиштец

  Одведи ме таму

  070 690 660

  [email protected]

Добивате

Kератински третман за трајно исправување и нега на вашата коса со професионалната линија за коса Alfaparf Milano + фенирање

Повеќе информации за третманот може да прочитате во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.06.2020 до 31.07.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Кератински третман за трајно исправување и нега на Вашата коса со професионалната линија за коса Alfaparf Milano, за исправување и на најнепослушните локни.

 • Третманот е безбеден за сите видови на коса, со него проблемот со оштетена коса е решен на подолг временски период.
 • Времетраење на третманот на коса е од 60 до 120 минути
 • Еден третман е доволен за период од 3 месеци и подолго, во зависност од косата.
 • После третманот косата слободно може да се мие и суши без проблем и ќе изгледа мазно и сјајно со само обично сушење со фен.
 • Миење со масажа на скалп
 • Фенирање

За компанијата

Фризерскиот салон Перфект позади себе има 20 годишно искуство, успешна работа и задоволни клиенти.
Тимот кој работи сите овие години постојано се усовршува и надградува на семинари и обуки посетувајќи саеми во светските центри за убавина како што се Италија и Франција каде се презентираат сите новитети и трендови во оваа област.
Вршиме разновидни третмани за нега на коса употребувајќи производи од реномирани брендови. Повелете за да се уверите во квалитет за кој зборуваме.

Ве очекуваме,
Фризерско Студио Перфект

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.