72% попуст на пакет за слабеење: 5 кавитации, 5 мадеромасажи и 5 тунел сауни во Тренд Ас во вредност од 9000 ден. по цена од 2490 ден.

Цена

2490 ден.

Вредност

9000 ден.

Попуст

72%

Заштеда

6510 ден.

Преостанато време

Купени: 1

 • Иван Козаров 64, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  022772850, 072268987

Добивате

Пакет за слабеење: 5 кавитации, 5 мадеромасажи и 5 тунел сауни 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.01.2023 до 31.03.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 02 277 2850 или 072 268 987
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.