Совршен пакет за релаксација! До 54% попуст на SPA пакет по избор: термо минерална бања + кислородна SPA капсула или пакет од 10 третмани во SPA капсула

Цена од

430 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

910 ден.

Попуст

53%

Заштеда

480 ден.

Купени: 396

 • Катлановска бања, North Macedonia

  Одведи ме таму

  02 2 581 002 ; 076 298 092

  [email protected]

Добивате

SPA пакет по избор

Опции на понудата:

Термо минерална бања во приватна када + кислородна SPA капсула (времетраење: 60 мин) 910 ден. 430 ден.
Кислородна SPA капсула пакет од 10 третмани (времетраење на третман: 30-40 мин) 5,670 ден. 2,630 ден.

*Со секој купон добивате дополнителен попуст од 10% на останатите услуги во СПА центарот

Услови

 • Купонот може да се искористи од 31.01.2023 до 30.11.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 02 2 581 002 или 076 298 092
 • Секој корисник добива бањарка и пешкир за користење
 • Со секој купон добивате  дополнителен попуст од 10% на останатите услуги во спа центарот
 • SPA центарот работи секој ден од 07:00 до 21:00 часот, освен во понеделник кога работи од 07:00 до 17:00 часот
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

SPA капсула

Сува кислородна капсула во комбинација со: оксигено, хромо, арома, вибро и музикo терапија. Модерен третман за релаксација, детоксикација, регенерација и слабеење. 
Помага при релаксација, детоксикација, подобрување на сонот, подобрување на состојбата на кожата, лекување настинка. 

За компанијата

Катлановска Бања e една од најпознатите бањи во Македонија. Се наоѓа во должината на реката Пчиња на само 25 км одСкопје и 25 км од Велес, 2,5 км оддалеченост од автопатот Белград-Скопје и 4 км оддалеченост од Аеродромот Скопје. Опкружена е со прекрасна природа која допринесува за целосна релаксација и регенерација на телото. Катлановска Бања претставува центар за спроведување на специјализирана физикална медицина и рехабилитација.

Медицинскиот тим е составен од четири доктори, специјалисти по физикална медицина и рехабилитација и високо обучен и професионален тим на физиотерапевти и медицински сестри. Во Катлановска Бања се спроведуваат сите области од физикалната медицина и рехабилитација како електротерапија, парафинотерапија, магнетотерапија, ласеротерапија, мануелна масажа, кинезиотејпинг, кинезитерапија (индивидуални и групни вежби), хидрокинезитерапија.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.