Cyber Monday! Неодолива акција со вистински спектар на вкусови! До 40% попуст на кнедла по избор: nutella плазма, слива, oreo, crunch или спанаќ-фета од Kaiser Knedli

Цена од

55 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

70 ден.

Попуст

21%

Заштеда

15 ден.

Купени: 404

 • ул. Македонија, Скопје (поранешно BarCelona)

  Одведи ме таму

  076 446 026

  [email protected]

Добивате

Кнедла со вкус по избор 

Опции на понудата:

Nutella плазма 110 ден. 65 ден.
Слива 70 ден. 55 ден.
Oreo 110 ден. 65 ден.
Crunch 110 ден. 65 ден.
Спанаќ-фета 100 ден. 65 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.11.2019 до 20.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пожелна е претходна нарачка за 5 кнедли и повеќе
 • Задолжителна е претходна нарачка за 20 кнедли и повеќе 1 час порано

Опис

Каисер кнедлите се извонредно кулинарско дело. Храна која на многумина им ги буди сите сетила. Иако во традиционалната изворна Австриска кнедла има слива во тестото од компир, царските Каисер кнедли за сите љубители на слатките им спрема поширок спектар на вкусови. Во нашиот сладок локал на улица Македонија, ве очекува сите вас царство на највкусни кнедли подготвени со вистинска љубов.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.