52 ја следат оваа компанија


JBL Tune500 BT over-ear Bluetooth слушалки во боја по избор + 1 година гаранција

2690 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Технички спецификации:
 • Bluetooth version: 4.1
 • Материјал: Frog skin PU leather
 • Тежина на производот: 155.0 g
 • Аудио:
 • Driver size (mm): 32.0
 • Number of drivers per ear: 1.0
 • Driver sensitivity at 1kHz/1mW (dB): 1kHz – 24dBV/Pa
 • Impedance (ohms): 32.0
 • Control and Connections Specifications:
 • Bluetooth profiles:
 • BT 4.1, A2DP v1.2, AVRCP v1.5, HFP v1.6, HSP v1.2
 • Bluetooth transmitter power: <4 dbm
 • Bluetooth frequency: 2.402 – 2.480GHz
 • Bluetooth transmitted modulation: GSFK, π/4 DQPSK, 8DPSK
 • Батерија:
 • Dynamic frequency response range (Hz): 20 Hz – 20 kHz
 • Battery Type: Lithium-ion Polymer (3.7V, 300mAH)
 • Charging time (hours from empty): 2
 • Speed Charging time (hours): 2.0
 • Talk time (hours): 16.0
 • Maximum music play time with ANC off (hours): 16.0
 • Play time (hours): 16.0
 • Предности:
 • JBL Pure Bass Sound
 • Rechargable battery
 • Remote control on ear cups
 • Built-in Microphone
 • On-ear
 • Flat-fold design
 • Multi-Point Connection
 • Wireless
 • Hands Free Call
 • Siri/ Google Now

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 10 дена од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.