43% попуст на месечна членарина за индивидуални тренинзи со Дејан Тодороски за постигнување на посакуваниот резултат + план за вежбање и исхрана

img

Цена

3990 ден.

Вредност

7000 ден.

Попуст

43%

Заштеда

3010 ден.

Преостанато време

Добивате

Месечна членарина за индивидуални тренинзи + план за вежбање и исхрана  

 • Динамика: 3 пати неделно
 • Времетраење: по договор со инструкторот зависно од почетната форма на вежбачот
 • Инструктор: Дејан Тодороски

*Индивидуалните тренинзи се оддржуваат во теретаната GYM TIME или на друго место по договор со инструкторот

*Индивидуалните тренинзи може да бидат рекреативни или професионални зависно од посакуваниот резултат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.12.2019 до 31.08.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Термините и локацијата се во договор со тренерот
 • Задолжителна е претходна резервација на телефон 078 249 903
 • Индивидуалните тренинзи се оддржуваат во теретаната GYM TIME или на друго место по договор со инструкторот

Опис

Инструкторот Дејан Тодороски со своето 7 годишно искуство во оваа дејност, благодарение на напредната прогрaма за вежбање и програм за исхрана ќе ви помогне да ја постигнете посакуваната цел!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.