За негувани нокти! 59% попуст на педикир по избор во ID Beauty Studio во вредност од 700 ден. по цена од 290 ден.

Цена

290 ден.

Вредност

700 ден.

Попуст

59%

Заштеда

410 ден.

Преостанато време

Купени: 19

Добивате

Педикир во ID Beauty Studio

Услови

  • Купонот може да се искористи од 12.06.2020 до 31.10.2020
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Посетете го салонот и разубавете се за секоја пригода!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.