Нега за коса! 73% попуст на миење + фенирање + маска за оштетена коса во ID Beauty Studio во вредност од 700 ден. по цена од 190 ден.

Цена

190 ден.

Вредност

700 ден.

Попуст

73%

Заштеда

510 ден.

Купени: 21

Добивате

Mиење + фенирање + маска за оштетена коса во ID Beauty Studio

Услови

  • Купонот може да се искористи од 12.06.2020 до 30.07.2021
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација во компанијата, за да закажете термин.

Опис

Со купонот добивате миење + фенирање + маска за оштетена коса во ID Beauty Studio

Посетете го салонот и разубавете се за секоја пригода!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.