52 ја следат оваа компанија


- 11%

Husqvarna Моторна пила 372XP + 1 година гаранција

46000 ден.

40990 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Зафатнина на цилиндар 70,7cm 3
 • Моќност 4,1kW
 • Тежина 6,4 kg
 • Мач 40-70 cm
 • Производител Husqvarna
 • Земја на потекло Шведска

Моторна пила наменета за професионални сечачи и големи земјопоседници, конструирана за најспецифичните задачи. Располага со огромна моќ и за долг мач, робустно куќиште, карбуратор кој може да ги издржи и најголемите вибрации и при најголеми брзини… Има идеален баланс помеѓу маса и моќ ,а уште еден нејзин адут е моќниот X-Torq® мотор.

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 10 дена од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.