Поминете го зимскиот одмор во Банско (Декември-Март)! До 32% попуст на ноќевање со појадок и вечера во сместување избор + користење на СПА центарот во Family Hotel Elitsa

Цена од

1395 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1984 ден.

Попуст

30%

Заштеда

589 ден.

Купени: 50

 • ul Goce Delcev 12

  Одведи ме таму

  +359 749 500 02, +359 749 501 01, +359 888 009 090

  [email protected]

Добивате

Понудата е по лице за ноќевање со појадок и вечера во соба по избор + СПА

Опции на понудата:

HB ноќевање во стандардна соба + СПА (декември и март) 1,984 ден. (32 еур)
1,395 ден. (23 еур)
HB ноќевање во LUX сместување + СПА (декември и март) 2,108 ден. (34 еур)
1,488 ден. (24 еур)
HB ноќевање во мазонет + СПА (декември и март) 2,232 ден. (36 еур)
1,643 ден. (27 еур)
HB ноќевање во стандардна соба + СПА (јануари и февруари) 2,232 ден. (36 еур)
1,519 ден. (25 еур)
HB ноќевање во LUX сместување + СПА (јануари и февруари) 2,356 ден. (38 еур)
1,612 ден. (26 еур)
HB ноќевање во мазонет + СПА (јануари и февруари) 2,604 ден. (42 еур)
1,798 ден. (29 еур)

Понудата вклучува:

 • HB ноќевање во стандардна соба, lux или мазонет
 • Користење на СПА центарот (сауна, парна бања и џакузи со 36 °C)
 • Превоз до почетната станица на Ски-лифтот
 • Бесплатен WiFi
 • Бесплатен паркинг

*За периодот од 21.12 до 29.12 и од 02.01 до 12.01.2020 се доплаќа по 2.5€ по лице

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.12.2019 до 31.03.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон 0888 009 090 или e-mail.
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • Едно лице може да купи повеќе ваучери и да ги комбинира за повеќе ноќевања.
 • Сместувањето е во двокреветна соба
 • За дете до 3.99 години е бесплатно.
 • Доплати:
 • За дете од 4 - 11.99 години за дополнителен кревет се доплаќа 50% од соодветната цена 
 • За дете над 12 години или трето возрасно лице се доплаќа 70% од соодветната цена
 • За сместување во мазонет капацитетот е за 4 возрасни лица + 1 дете
 • За периодот од 21.12 до 29.12 и од 02.01 до 12.01.2020 се доплаќа по 2.5€ по лице
 • Сите доплати се вршат директно во хотелот
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Понудата вклучува:

 • Појадок на шведска маса или сет-мени + кафе и чај
 • Вечера на шведска маса + чаша вино или наливно пиво

Хотелот Елица е семеен хотел со три ѕвезди, оворен во текот на целата година. Овој хотел е лоциран во југозападниот дел на Бугарија, во прекрасното Банско. Хотелот е изграден и декориран во традиционален стил, со удобност како дома, во која преовладуваат природните материјали, какви што се каменот и дрвото. Од прекрасниот двор и терасите на хотелот се гледаат трите планини – Рила, Пирин и Родопските планини. Собите се опремени со интернет со одлична брзина, клима уреди, сеф, фен а коса, производи за хигиена, телевизор со кабловска телевизија, телефон и минибар. Пријатната и топла атмосфера ќе ви овозможи удобен престој во хотелот Елица.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.