Есенско релаксирање во Струга (30.09 - 30.11.2020)! До 21% попуст на ноќевање во соба по избор за две лица + појадок во Хотел Боград

Цена од

2900 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3690 ден.

Попуст

21%

Заштеда

790 ден.
 • Маршал Тито 52/2, Струга

  Одведи ме таму

  046843924 072223980

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

ВВ ноќевање во супериор соба за две лица 3,690 ден. (60 еур)
2,900 ден. (47 еур)
ВВ ноќевање во делукс соба за две лица 4,750 ден. (77 еур)
3,800 ден. (61 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.09.2020 до 30.11.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да направите резервација телефонски 
 • Потребни се минимум две ноќевања 

Доколку сакате да искористите ваучер за туризам следете ги следните инструкции https://grouper.mk/domasiedoma

 • Ваучерот за туризам може исклучиво да го користи лицето на чиешто име гласи ваучерот и истиот не може да биде предаден на користење на трето лице.
 • Доколку не се искористи полната сума на ваучерот не се враќа кусур.
 • По истекот на рокот купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена
 • Хотелот ги следи мерките за заштита од COVID 19

Препораки за гостите:

 • При движење во хотелот задолжително е носење на маска и следење на Мерките за заштита
 • Потребно е ограничување на собири и држење на меѓусебно растојание
 • Доследна грижа за хигиената на рацете, со миење со сапун и вода или дезинфекција по допир на какви било нечисти површини.
 • Доследно следење на упатствата од персоналот во врска со обезбедување соодветно меѓусебно растојание, складирање на багаж и гардероба, начинот на давање услуги, употреба на опрема, користење на тоалети, плаќање на услуги.

Опис

Хотел Боград се наоѓа многу блиску до центарот на Струга, во близина на плажите и Црн Дрим. Хотелот е на 4 спрата и располага со 23 соби. Во склоп на хотелот има и кафич со прекрасен поглед кон градот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.