Поминете го зимскиот одмор во Банско (20.02-31.03.2020)! 18% попуст на ноќевање за две лица во апартман со појадок и вечера + користење на СПА центарот во Apart Hotel Aspen во вредност од 4464 ден. (72 €) по цена од 3658 ден. (59 €)

Цена

3658 ден.

Вредност

4464 ден.

Попуст

18%

Заштеда

806 ден.

Добивате

Понудата е по лице и вклучува:

 • Ноќевање во апартман со една спална и дневен престој на база појадок и вечера (HB) 
 • Бесплатно користење на СПА (внатрешен базен, сауна, парна бања)
 • Бесплатен паркинг (ограничен број места)
 • Бесплатно WiFi
 • Туристичка такса

*Понудата не важи за празници

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите два купона

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.02.2020 до 31.03.2020
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail.
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • Потребно е да прикажете испечатен купонот при пристигнување во хотелот.
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите два купона
 • Превозот не е вклучен во понудата!
 • Доплати:
 • Деца до 4.99 години со двајца возрасни е бесплатно
 • За дете од 5-11.99 години на дополнителен кревет се доплаќа 13 € за ноќевање со појадок и вечера
 • За дете над 12 години или трето возрасно лице на дополнителен кревет се доплаќа 18 € ноќевање со појадок и вечера
 • За домашни миленичиња доплаќа 10 €
 • Сите доплати се вршат во хотелот.
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој.
 • По истекот на рокот за користење купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена

Опис

Aparthotel Aspen се наоѓа на само 3 минути од главниот ски лифт во Банско. Овој хотел располага со елеганти апартмани со поглед кон планината.

Пријатниот амбиент во ресторанот допринесува до комплетно искуство на вешто подготвена локална и интернационална кујна. Престојот секако нема да е комплетен доколку не поминете мигови на релаксација во модерниот СПА центар каде можете да уживате во сауната, парната бања и внатрешниот базен.

Во духот на удобноста тука е и лоби барот каде можете да се опуштите со освежувачки коктели, или пак да пливате во базенот. Удобниот престој е овозможен во модерните соби и апартмани кои се опремени со кујна, LCD телевизори, сателитска телевизија, и се разбира бесплатен пристап до сауната, парната бања и базенот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.