Дестинација Македонија! Уживање и релаксација во Кнежино (Јули)! 35% попуст на ноќевање со појадок за две лица во House of Art во вредност од 2770 ден. по цена од 1800 ден.

img

Цена

1800 ден.

Вредност

2770 ден.

Попуст

35%

Заштеда

970 ден.

Преостанато време

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Добивате

Ноќевање со појадок за две лица во House of Art

*Со секој купен купон следува 10% попуст во ресторанот

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.06.2021 до 18.08.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Време е за тимска дружба со колегите! Прати ни барање за тим билдинг патување од компанија и добиј понуда за некоја од најубавите дестинации низ Македонија. Пополни ја формата на следниот ЛИНК
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок, средствата за истиот не може да бидат рефундирани

За компанијата

Ресторан и хотел House of Art е сместен во село Кнежино на 6 км од Кичево. Хотелот има 22 соби и 2 апартмани.
Ресторанот има капацитет од 60 гости во внатрешниот дел, а терасата располага со простор за 140 гости. Ресторанот нуди топли напитоци, алкохолни и безалкохолни појалоци како и најразлични специјалитети како и печења, пици и пастрмалии во фурна на дрва.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.