63% попуст на хемиско чистење на седишта на автомобил од Е-3 Group во вредност од 2700 ден. по цена од 990 ден.

Цена

990 ден.

Вредност

2700 ден.

Попуст

63%

Заштеда

1710 ден.

Преостанато време

Купени: 34

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Бул. Александар Македонски бр.9 лок. 23, ТЦ Естекада

  Одведи ме таму

  077 812 012, 072 305 116

Добивате

Хемиско чистење на автомобил

 • хемиско чистење на седишта
 • комплет перење на автомобил

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.01.2020 до 30.09.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин
 • Понудата не важи за автомобили со кожни седишта

Опис

Сервисот за чистење E-3 Group нуди длабинско и хемиско чистење на вашиот автомобил. Чистењето се врши со современи средства и детергенти и професионални машини.

За беспрекорен чист автомобил понудата опфаќа чистење на сите седишта, тапацир. Со оваа понуда ќе ги отстраните сите дамки и нечистотии од автомобилот па тој ќе изгледа како нов. Вашиот автомобил заслужува ваков третман. Уживајте и возете се во чист автомобил.

Заедно со нашите клиенти покажавме дека најважно од се е квалитето кој го нудиме. Многуте задоволни корисници на нашите услуги се доказ за тоа. Така и продолжуваме - квалитетот останува наш заштитен знак.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.