Cyber Monday! 65% попуст на вредносен ваучер за хемиско чистење и перење на облека и текстил по избор, во сервис за хемиско чистење Сим Рат 2000

Цена од

70 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

200 ден.

Попуст

65%

Заштеда

130 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 316

 • Јане Сандански бр.79а (спроти влезот на Кам Маркет Capitol Mall)

  Одведи ме таму

  070 365 973

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Ваучер од 200 ден. 200 ден. 70 ден.
Ваучер од 300 ден. 300 ден. 105 ден.
Ваучер од 400 ден. 400 ден. 140 ден.

Вредносен ваучер за хемиско чистење и перење на облека и текстил, по избор:

 • Ваучер од 200 ден., цена: 200 ден. 70 ден.
 • Ваучер од 300 ден., цена: 300 ден. 105 ден.
 • Ваучер од 400 ден., цена: 400 ден. 140 ден.

*Ценовникот може да го погледнете ТУКА

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.11.2019 до 25.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден ваучер важи за хемиско чистење на производи до 200/300/400 ден. 
 • Доколку вредноста на услугата ја надминува вкупната вредност на купените ваучери, разликата се доплаќа во Сим Рат 2000 
 • Доколку услугата чини помалку од 200/300/400 ден. не се враќа кусур 
 • Можете да комбинирате повеќе ваучери за хемиско чистење на повеќе производи или доколку услугата е со повисока вредност
 • Понудата важи за двете локации на Сим Рат 2000 

Опис

За облеката да изгледа чисто и да го задржи својот квалитет подолго, потребно е правилно и постојано одржување.

Повелете во сервис за хемиско чистење Сим Рат 2000 и препуштете ја грижата за вашите алишта во рацете на вистински професионалци со 20годишно искуство!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.