Вашето здравје е важно! 37% попуст на тест за испитување на Helicobacter pylori од Лукс Медикус во вредност од 300 ден. по цена од 189 ден.

Цена

189 ден.

Вредност

300 ден.

Попуст

37%

Заштеда

111 ден.

Купени: 6

 • ул. Козле бр. 88/4 (спроти Макпетрол бензиска, Козле)

  Одведи ме таму

  078 882 223, 078 447 088, 078 848 860

  [email protected]

Добивате

Испитување на хеликобактер

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.01.2020 до 29.02.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење) Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Резултатот вклучува само ПОЗИТИВНО / НЕГАТИВНО, во зависност од тоа дали нивото на бактеријата е покачена или е во рамките на нормалните вредности во организмот.
 • Задолжителна претходна резервација

Опис

Испитувањето на хеликобактер се прави преку крв, тестот може да се прави во било кој период од денот и не е поврзано со дневната внесена храна.

Резултатот вклучува само ПОЗИТИВНО / НЕГАТИВНО, во зависност од тоа дали нивото на бактеријата е покачена или е во рамките на нормалните вредности во организмот.

Лукс Медикус е овластена специјалистичка ординација по Медицина на трудот. Со кадри кои имаат повеќе од 30 години искуство во областа на Медицина на Трудот. Одличен тим кој е секогаш отворен за соработка.

Новоотворена биохемиска лабораторија во склоп на ординацијата Лукс Медикус е уште еден доказ за долгогодишниот успех на оваа специјалистичка ординација.

Услуги

 • Периодични систематски прегледи
 • ​Проценка на ризик на работно место
 • ​Биохемиски испитувања
 • ​Лекарски уверенија за вработување и упис на студенти
 • ​Лиценца - Сертификат за обука на Прва помош
 • ​Потврда за здравствена состојба на деца, ученици и средношколци
 • Вршиме прегледи на терен(мобилна екипа) во сите градови на територијата на Република Македонија.

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.