3 ја следат оваа компанија


- 18%

GASPARI NUTRITION Myofusion Advanced - 1814g - Peanut Butter

3390 ден.

2790 ден.

 • Моша Пијаде 1, Битола, North Macedonia

  Одведи ме таму

  078 362 092

  [email protected]

Опис

MyoFusion – напреден протеин

Одличен вкус

За градба на мускулна маса

Поддршка на енергетскиот метаболизам2

Поддршка на мускулното заздравување3 напреден: да се биде над другите во развојот или идеите

Извршниот директор Рич Гаспари го создаде MyoFusion Advanced Protein со една цел: да ја создаде најчистата и највкусната протеинска формула со користење само на најквалитетните суровини. MyoFusion е вистински протеин за вистински резултати. ФАКТИ 25 g протеин Одличен вкус Мулти-фазен протеински комплексСодржи 5300 mg аминокиселини со разгранет ланец 

Типичен аминокиселински состав во сервирање Есенцијални аминокиселини

Леуцин* 2500 mg Триптофан 400 mg Треонин 1700 mg
Изолеуцин* 1400 mg Метионин 500 mg Лизин 2200 mg
Валин* 1400 mg Фенилаланин 800 mg Хистидин 500 mg

*Аминокиселини со разгранет ланец Протеините учествуваат во растот и одржувањето на мускулната маса Калциумот учествува во нормалниот енергетски метаболизам Јаглехидратите учествуваат во заздравувањето на нормалната мускулна функција по интензивни долготрајни физички вежби кои водат до истоштеност и намалување на гликогенот складиран во мускулите. За да се обезбеди таквата корист од јаглехидрати, потребно е да се внесат 4 g/kg телесна маса во првите 6 часа по интензивна физичка активност.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари.
 • Доставата за сума под 2000 ден, изнесува 150 ден.
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 078 362 092
 • Види ја продавницата на "Hardcоre Shop" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да се подигнете од локациите на "Hardore Shop - Битола"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Хардкор Шоп веќе 10 години е лидер во квалитет и увоз на премиум брендови на македонскиот суплемент пазар. Нашата фирма станува препознатлива по квалитетот на своите производи, овластената дистрибуција, учество на Македонски, Европски и Светски бодибилдинг натпревари и поддршка за голем број Македонски аматерски и професионални спортисти.

Квалитет и лојалност пред се !!!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.