Најсочната и совршена комбинација! До 46% попуст на гиро или хот дог со 2 виршли + помфрит во Гиро Беко

Цена од

49 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

90 ден.

Попуст

46%

Заштеда

41 ден.

Купени: 727

 • Кеј 13-ти Ноември Д.Е.103 приземје секција 3 Центар, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  078 243 562

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Гиро + помфрит 140 ден. 95 ден.
Хот дог со 2 виршли + помфрит 90 ден. 49 ден.

*Понудата важи само за Гиро Беко ГТЦ

*Составот на јадењата може да ги погледнете во делот Опис 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.11.2019 до 10.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи само за Гиро Беко ГТЦ од 08:00 часот, нарачки се прават најдоцна до 23:30ч. (078 243 562)
 • Задолжителна е претходна нарачка за над 3 оброци
 • Понудата важи за седење и носење, не важи за доставување

Опис

Состав на јадењата:

 • Гиро + помфрит - гиро пита , месо, ѕаѕики, кромид, домат, сенф, кечап
 • Хот дог + помфрит - 2 пилешки виршли, лепче за хот дог, сенф, кечап, свежа салата

Гиро Беко постои повеќе од 40 години и е препознатлив домашен бренд за брза храна во Македонија.

Најсвежи состојки, перфектен избор за ручек или вечера, највкусен хот-дог, совршено гиро само во Гиро Беко!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.